Turhan Karabulut - Çaycuma Emlak Alsat, Kirala, Sahibine Sat Gücünün Ötesinde


Çaycuma Emlak - Gayrimenkul

Çaycuma Emlak - Online Emlak Pazarı


Ofis Detayları
Danışmana Sorun
Sosyal Medya Hesapları

Turhan Karabulut


Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak için Çaycuma Emlak olarak koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye ulaşmak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Çaycuma Emlak ‘ta tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlaklar veya hizmetleri size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

 

Misyonumuz

  • Müşterilerimize olası en doğru ilanları sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil bölgesel ve tüm Türkiye’den müşterilerimiz için memnuniyet içerisinde olmasını sağlamak.
  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.
  • Ülkemizin en büyük ilan altyapısını ve veritabanlarından birisini oluşturmak.
  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.
  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak doğru ilanları arama sonuçlarında sunmak.

 

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne bir şeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunduğunuzda hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Çaycuma Emlak ‘ta yerel anlamda ilanların doğru insanlara ulaşması niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmel ve kusursuz çalışmalara dayanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.