Hakkında

Çaycuma Emlak

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak için Çaycuma Emlak olarak koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye ulaşmak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Çaycuma Emlak ‘ta tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlaklar veya hizmetleri size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

 

2012 yılında kurulan Çaycuma Emlak, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan Çaycuma Emlak Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve kapsamaktadır.

Çaycuma Emlak‘a bağlı  ofisimiz, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, modern ofisimiz ile profesyonel gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. 2010 yılından bugüne kadar Zonguldaka’da faaliyette bulunan Çaycuma Emlak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Çaycuma Emlak farkını yaratan en önemli  etken ise eğitim… Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Yurtiçinden ve yurtdışından alanında uzman, deneyimli eğitmenler tarafından Çaycuma Emlak Broker ve gayrimenkul danışmanları sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yeniliyor.

Siz de Çaycuma Emlak dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirebilirsiniz;

Dilerseniz, Adana çapında faaliyet gösteren ofisimizin  portföylerine ulaşabilir, aradığınız gayrimenkule en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Minimum riskle maksimum kazanç sağlayacağınız bir yatırımla kendi işinizi kurabilir Çaycuma Emlak ofisimizde sektörde profesyonel hizmet verebilmek amacıyla Çaycuma Emlak tarafından düzenlenen Gayrimenkul Seminerleri’ne katılarak Gayrimenkul Profesyoneli olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi Çaycuma Emlak  kurulduğundan bugüne Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, tüm dünyada gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı, vb. bugüne kadar Türkiye’de ilk kez Çaycuma Emlak Türkiye tarafından hayata geçirildi.

 

 

 

 

 

 

 

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. +90 541 812 01 45