İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikaları

İnsan Kaynakları

  • Bankamız vizyonu, stratejileri ve katılım bankacılığı ilkeleri doğrultusunda yenilikçi yaklaşımlarla çalışanlarımız için verimli ve huzurlu bir iş ortamı oluşturuyoruz.
  • En önemli gücümüzün çalışanlarımız olduğunu biliyor, Bankamız ve çalışanlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.
  • Çalışanlarımızın potansiyelini keşfederek profesyonel gelişimlerini destekliyoruz.
  • Çalışanlarımızı hedef ve yetkinliklerine göre doğru pozisyonlarda istihdam ediyor, sinerjik takımlar oluşturuyoruz.
  • Şeffaf ve adil bir kariyer sistemi oluşturarak kariyer basamaklarının her adımında çalışanlarımıza rehberlik ediyoruz.

Kariyer Yönetimi

Geleceğimizin liderlerinin içimizden çıkacağını biliyor, kariyer planlarımızı bu doğrultuda kurguluyoruz. Potansiyeli performansa dönüştürecek, açık iletişime dayalı, adil ve başarıyı temel alan kariyer sistemimizle çalışanlarımızın yanında yer alıyoruz.

Bankamız içindeki açık pozisyonlar için önceliği çalışanlarımıza vererek yöneticilerimizi kendi içimizden yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Başarısını sürekli kılan her çalışanın en üst kademeye kadar yükselebilmesinin yolunu açıyoruz.

İşe Alım Süreci

Bankamız işe alım süreçlerinin temelini, ilgili pozisyonların gerektirdiği nitelikleri en iyi karşılayan, kurumsal değer ve kültürümüze uygun adayları işe almak oluşturuyor.

Bu doğrultuda iki ana başlık altında işe alım yapıyoruz.

  Yeni Mezun İşe Alım

Bankacılık sektörüne ilk kez adım atacak arkadaşlarımızı üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, 28 yaşını aşmamış, ilanlarda belirtilen şartları sağlayan, uygulayacağımız sınav ve envanterlerden başarılı olanlar arasından seçiyoruz.

Yeni mezun iş ilanımız için.

  Tecrübeli İşe Alım

Genel Müdürlük ve şubelerimizde deneyim gerektiren pozisyonlar için, kariyerine katılım bankacılığı alanında devam etmek isteyen, envanter ve değerlendirme uygulamaları kapsamında uygun görülen adaylar arasından istihdam ediyoruz.

Genel başvuru iş ilanımız için.

Türkiye Emlak Katılım Bankası Kariyer Portalı

İş ilanı yönetimi, aday değerlendirme ve diğer işe alım süreçlerimizi kariyer portalımız üzerinden yayınlıyor ve yürütüyoruz.

İş ilanlarımızı ve kariyer olanaklarımızı incelemek için.

Ücret ve Yan Haklar

Çalışanlarımızın ücretlerini tespit ederken; sektörel rekabet şartlarını, unvan düzeyini ve deneyimini dikkate alıyoruz. Sürdürülebilir ücret sistemimizin temelini objektif ve adil olmak oluşturuyor.

Ücret ödemlerini her ayın son günü net olarak yapıyoruz.

Ücrete ek olarak çalışanlarımıza aşağıdaki yardımları sunuyoruz:

  • Eş ve çocuk dahil özel sağlık sigortası
  • Bankamız katkılı Bireysel Emeklilik Planı
  • Sosyal yardımlar (diş tedavi, gözlük, giyim, taşınma, evlilik, doğum)
  • Yabancı dil tazminatı
  • Kasa tazminatı

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın potansiyeline güveniyor, eğitimi en önemli yatırım araçlarından biri olarak konumlandırıyoruz. Çalışanlarımızı işe başladıkları ilk günden başlayarak, kişisel gelişim ve performanslarını doğrudan etkileyecek bir gelişim sürecine dahil ediyoruz. Yetişkin öğrenmesinin gerektirdiği eğitim yöntemleri ve güncel eğitim teknolojilerini kullanarak çalışanlarımıza verimli ve her an ulaşılabilir gelişim ortamları sunuyoruz.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. +90 541 812 01 45